NEURAC –терапія це метод діагностики та лікування захворювань опорно-рухового апарату людини (ОРА).

Винайшли даний метод в Норвегії, він базується на багатьох клінічних випробуваннях і має наукову базу. На сьогодні цей метод широко застосовують в Європі та інших країнах, їх кількість сягнула відмітки більше сорока п’яти. Важливо, що в діагностиці захворювань опорно-рухового апарату людини методом NEURAC діють чіткі європейські протоколи і стандарти.

В Україні цей метод також застосовується, саме у Львові НОРІМЕД єдиний медичний центр, що використовує NEURAC, в якості одного з основних методів лікування ОРА, а лікарі центру пройшли сертифікацію в Норвегії.

В чому унікальність і суть методу NEURAC?

Дана методика дозволяє діагностувати першопричину виникнення захворювання.

Проводиться лікування з використанням спеціального медичного обладнання REDCORD (Норвегія).

Захворювання хребта та суглобів виникають через розбалансованість локальних та поверхневих м’язів,  які тримають скелет людини та відповідають за їх правильну взаємодію.

Адже м’яз це  механізм,  який забезпечує кровопостачання і відтік лімфи, тому якщо він  не працює, то кістова та хрящова тканина втрачає живлення,  що призводить до  їх дегенеративних змін.

Метод дозволяє відновити правильну взаємодію  м’язів та їх баланс, через активацію нервових імпульсів, що передаються  по м’язових волокнах,  саме нервова система людини відповідає за скорочення м’язів і їх правильний стереотип руху.

Важливим фактором даного методу є те, що відновлення правильної функції ОРА проходить в умовах повного розвантаження хребта та суглобів та без больових відчуттів, без використання медикаментів, використовуючи внутрішні ресурси організму людини.

Лікування методом NEURAC –терапії:

  • відновлення втраченої/пошкодженої функції опорно-рухового апарату
  • відновлення/створення правильної моделі нейром’язевої роботи
  • активізація роботи глибоких та поверхневих м’язів
  • зменшення чи усунення болю
  • збільшення амплітуди руху в суглобах
  • покращення стану м’язевої тканини та прискорення її відновлення.