Ін’єкційна терапія або лікувальна блокада спини є досить дієвою процедурою в разі захворювань нервової системи або опорно-рухового апарату. Крім того, вона показана при сильних гострих болях в суглобах та хребті. Лікар максимально точно вводить препарат в епіцентр болю, що дозволяє практично миттєво його усунути.

Що таке блокада?

Біль являється наслідком наявної хвороби в тілі людини. Таким чином організм сповіщає про те, що вам необхідно звернути увагу на місце болю. Ін’єкції лише знімають біль, але не являються повноцінним лікуванням. Для цього лікар назначає комплексну терапію, яка розрахована в середньому на 5-10 сеансів. Кількість прийомів лікар визначає індивідуально.

В комплексне лікування зазвичай входить масаж, корекція хребта, фізіотерапевтичні процедури, самостійні вправи. Блокада може бути застосована до пацієнта і на першому прийомі у лікаря, якщо відчувається сильний біль. Проте частіше за все її застосовують після сеансу масажу.

Частіше за все блокаду застосовують для того, щоб купірувати загострення, коли необхідно швидко зняти гострий біль і запалення.

Вкрай важливо, щоб дану процедуру виконував висококваліфікований лікар. Він зможе дуже точно ввести препарат в ділянку болю і допомогти пацієнтові позбутися негативних відчуттів від набряків та запалення.

Найбільш розповсюджені види блокад:

Для того, щоб визначити вид блокади, конкретний препарат і кількість застосувань, необхідно пройти огляд у спеціаліста. Адже все це залежить від захворювання і його стадії. Ми застосовуємо лише індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Які є види блокад:

– паравертебральні – для швидкого усунення болю;

– протизапальні – усувають запалення в тканинах;

-інтра- і параартрикулярні – для блокади запаленого суглоба або навколосуглобових тканин;

-провідникові – при тунельних синдромах і запаленнях в периферійних нервових структурах.

В чому плюси ін’єкційної терапії?

-Уколи максимально швидко і повністю знімають больові відчуття

-Ліки потрапляють конкретно в місце запалення чи болю, тому препарату використовують значно менше, ніж при звичайних уколах. Через це знижується ризик побічних ефектів

– Підвищується ефективність лікування, знімаються набряки

Кому назначають ін’єкційну терапію?

Ін’єкційна терапія показана пацієнтам із сильним болем чи явним запаленням. Назначається лише професійним лікарем після огляду та діагностики.

Чи безпечні ін’єкції при грижі хребта та протрузіях?

Існує розповсюджена, але неправильна думка, що при грижах чи протрузіях ін’єкцію роблять безпосередньо в спинний мозок. І це може становити небезпеку для пацієнта. Але це не так. Ін’єкції вводяться в м’язи або ділянку набряку м’яких тканин, чи виходу нервового корінця. Тому ніякої шкоду спинному мозку не може бути завдано. Епідуральна анестезія застосовується виключно при пологах чи складних операціях.

Які ще види блокувань ми використовуємо?

Для наших пацієнтів ми готові запропонувати:

-зональні мультиін’єкції;

-внутрішньо суглобові уколи;

-паравертебральні блокади.

Зменшення болю або абсолютне його зникнення не свідчить про те, що хвороба відступила. Це можливе лише при комплексному лікуванні. Необхідно дотримуватися всіх рекомендацій лікаря і пройти необхідний курс лікування. Також не забувайте про самостійну профілактику і зміцнення м’язів спини. Виконуйте нескладні фізичні вправи, ходіть в басейн, більше рухайтесь. І тоді ваша спина не буде вас турбувати.