Лікування нападів мігрені в клініці ” Норімед»

Процедура лікування нападів мігрені в нашій клініці залежить від причин появи цього симптому. Це – не звичайна головний біль, і часто стандартними анальгетиками її не вгамувати. Наприклад, мігрень, тригером для якої є гіпертонус м’язів, «знімається» правильним терапевтичним масажем і прийомом міорелаксантів.

Наші лікарі підберуть відповідний для вас спосіб лікування мігрені, діагностувавши її причину. Це дозволить швидше і ефективніше вгамувати неприємні відчуття. Крім того, вилікувавши причину мігрені, можна скоротити кількість нападів, тим самим поверну

Запис на консультацію

Рекомендації для пацієнтів з мігренню

Тільки ви здатні допомогти лікарю визначити причину і» тригери ” для виникнення мігрені. Проаналізуйте свій стан-наприклад, ведіть щоденник частоти нападів. Визначте, що саме призводить до виникнення головного болю – погодні зміни, вживання будь-яких продуктів харчування, фізичні навантаження, втома або просто якісь інші зовнішні чинники.

Не зловживайте неефективними знеболюючими. Якщо якийсь один засіб вам не допомогло-не слід приймати ще кілька таблеток. Надмірне вживання знеболюючих може привести до системних проблем організму. Краще чергуйте варіанти. Якщо одне знеболююче не допомогло-спробуйте інше.

Ми рекомендуємо при виникненні мігрені звертатися до лікарів. Медичні фахівці допоможуть зняти напад і повернути нормальне самопочуття. А усунення першопричини допоможе знизити частоту болю.

Мігрень-гострий головний біль, яка зазвичай локалізується з одного боку. Характеризується дуже високою інтенсивністю « “пульсацією”, а також додатковими симптомами, такими як відчуття нудоти, блювота, підвищення чутливості до світла, шуму і запахів.

Причини мігрені можуть бути різними. Вона викликається психологічними розладами (депресія, напади тривоги); в половині випадків передається генетично від батьків до дітей; до неї призводить перевтома, вживання деяких продуктів харчування, навіть погодні зміни. У жінок також спостерігається мігрень під час менструації.

Але, незалежно від етіології, мігрень необхідно негайно лікувати. Якщо залишити її “без уваги”, то напад може тривати до декількох днів.