Підготовка до ендопротезування в клініці ” Норімед»

Наша клініка пропонує комплексну і ефективну підготовку до проведення ендопротезування під контролем лікарів. У неї входить:

  • Усунення м’язової дистрофії. Через зниження рухливості під час артрозу пацієнт може почати втрачати м’язову масу, що призведе до неможливості відновлення рухової активності після операції. М’язову дистрофію потрібно усунути до проведення ендопротезування.
  • Збільшення кровообігу в навколосуглобових тканинах. Артроз може привести до того, що судини в тканинах, прилеглих до суглоба, також можуть атрофуватися. Це дуже небезпечно-через недостатнє кровообігу може виникнути запалення, яке, в свою чергу, здатне привести до відторгнення імпланта.
  • Збільшення лімфообігу (циркуляції лімфи) в навколосуглобових тканинах. Лімфа необхідна для нормального локального метаболізму в м’язах, хрящах і сполучних тканинах. При артрозі суглоб»висихає”. Тому лімфообіг потрібно відновити.
  • Підготовка до ендопротезування проводиться з використанням кінезітерапії. Пацієнт під контролем лікаря здійснює рухи і лікувально-фізкультурні вправи, які відновлюють м’язи, крово – і лімфообіг. Також може застосовуватися фізіотерапія.

Запис на консультацію

Рекомендації з підготовки до ендопротезування

Підготовку до ендопротезування при можливості потрібно починати як мінімум за 2-3 місяці до операції. Цього часу вистачить на відновлення м’язів, кровоносної та лімфатичної системи.

Інтенсивність процедур і вправи ЛФК повинен вибирати лікар. Особливо якщо пацієнт досяг похилого віку або має зайву вагу. Значні навантаження здатні погіршити стан людини, а незначні – не принесуть бажаного ефекту.

Ендопротезування – це один найефективніших способів відновлення рухової активності у пацієнтів з артрозами вираженого ступеня. Після операції людина зможе знову ходити, не відчуваючи больових відчуттів або зниженої рухливості.

Сучасне ендопротезування проводиться швидко і акуратно. Пацієнт повертається до нормального життя вже незабаром після операції. Ендопротез його ніяк не турбує і не нагадує про себе. Однак дуже важливо правильно підготуватися до ендопротезування, щоб перенести операцію і післяопераційний реабілітаційний період спокійно і без появи дискомфортних відчуттів.