Лікування порушень сну і тривожних розладів в клініці “Норімед”

Оскільки порушення сну і тривожні розлади – це не захворювання, а симптом, дуже важливо правильно встановити їх першопричину. Для цього наші фахівці проводять процедуру діагностики, спрямовану на виявлення стану здоров’я пацієнта. З людиною розмовляє психолог, його оглядає невролог та інші фахівці.

Після виявлення причини появи розладів ми розробляємо процедуру лікування. Воно завжди консервативне-без операційних втручань. Залежно від причини лікування може проводитися медикаментозно, з використанням психотерапії або фізіотерапевтичних процедур.

Наприклад, найчастіше порушення сну і почуття тривоги можуть бути викликані ускладненням остеохондрозу і гіпертонусом м’язів плечового пояса – це властиво людям, чия робота має на увазі тривале сидіння за комп’ютером. Тоді лікування зводиться до прийому міорелаксантів, хондропротекторів, вітамінно-мінеральних комплексів, ряду сеансів терапевтичного масажу і фізіопроцедур.

Запис на консультацію

Рекомендації для пацієнтів

Незалежно від причини появи порушень сну і тривожних розладів вам необхідно вести здоровий, активний спосіб життя: більше рухатися, відвідувати масажні кабінети, плавати в басейнах і так далі. Також бажано відкоригувати раціон, наповнити його корисними і натуральними продуктами з мінімальною обробкою.

Якщо причиною розладів були зовнішні фактори, необхідно постаратися позбутися від них. Наприклад, покинути “стресовий простір”: піти у відпустку з роботи або перестати спілкуватися з нервують людьми. Але головне-з’ясувати причину і не розривати зв’язки, «розрубуючи їх». Можливо, стрес викликаний не» злим начальником”, а порушеннями роботи щитовидної залози.

Порушення сну і тривожні розлади-це не захворювання самі по собі, а симптом. Їх причини можуть бути різні. Якщо ви страждаєте безсонням, довго не можете заснути, часто прокидаєтеся ночами, а під час денного неспання відчуває почуття тривоги – це може свідчити і про стрес, і про ГТР, і навіть про наявність проблем з виробленням гормонів в організмі.

Тому дуже важливо не залишати ці симптоми непоміченими, сподіваючись, що коли-небудь вони «самі пройдуть», а своєчасно звернутися до лікаря. Ми поставимо правильний діагноз і розробимо процедуру лікування, щоб повернути вас до нормального, спокійного життя.