Лікування сколіозу і кіфозу в клініці ” Норімед»

При своєчасному зверненні до лікаря лікування сколіозу і кіфозу в клініці «Норімед» проводиться консервативним методом, без операції. Для терапії використовуються фізіопроцедури, лікувально-фізкультурний комплекс (ЛФК), масажі, мануальні впливи і носіння корсета.

Конкретна процедура лікування вибирається лікарем в залежності від віку пацієнта, ступеня деформації хребетного стовпа та інших факторів. Наприклад, дітям часто достатньо декількох фізіопроцедур і ЛФК. Дорослим людям потрібно мануальна терапія, масаж, а також – можливо – прийом хондропротекторів.

Лікарі клініки “Норімед” завжди готові прийти на допомогу. Ми ефективно лікуємо сколіоз, кіфоз, лордоз та інші патологічні захворювання хребта незалежно від їх етіології та симптоматики.

Запис на консультацію

Рекомендації для пацієнтів

Головне завдання при появі сколіозу, кіфозу або лордозу – підтримка м’язового корсету спини і відновлення хрящової тканини міжхребцевих дисків. Тому пацієнту необхідно:

  • Дотримуватися правильність постави-сидіти з прямою спиною і розслабленими плечима;
  • Вести активний спосіб життя, займатися спортом (без значного навантаження) і плаванням;
  • Регулярно займатися лікувально-фізкультурними вправами;
  • Не допускати появи ожиріння і зайвої ваги.

Крім того, при появі болю в спині і хребті, швидкому розвитку сколіозу і значному викривленні необхідно негайно звертатися до лікаря.

Сколіоз і кіфоз – патологічні захворювання, що характеризуються викривленням хребта. Вони рідко супроводжуються сильними болями, але все одно здатні заподіяти дискомфорт, а також порушують нормальну роботу інших органів і систем організму. Сколіоз – це викривлення хребта в сторону (вліво або вправо), а кіфоз – патологічне викривлення хребта «вперед».

Сколіоз і кіфоз можуть бути як вродженими, так і набутими – наприклад, внаслідок тривалого перебування в неправильній позі. Ці захворювання можуть розвинутися в дегенеративні патології хребетного стовпа (остеохондроз, грижу дисків, спондилоартроз і так далі). Пацієнти зі сколіозом і кіфозом вразливі до хвороб легенів і серця, страждають від слабкостей в ногах, а також іноді відчувають біль внаслідок невралгій різної природи. Тому ці захворювання потрібно лікувати.